Чому не можна годувати собаку перед тренуванням
🐾 Тренування собак із харчовою мотивацією
🐾 Як годувати собаку перед тренуванням
🐾 Як вибрати корм для собак, що тренуються
Розберемо, чому не можна годувати собак менш ніж за 3 години до тренування, яким повинен бути повноцінний корм, щоб і харчування, і дресура йшли на користь.
Тренування собак з харчової мотивацією
Розбираючи питання, чому не можна годувати собаку перед тренуванням, давайте визначимо, чим є дресирування для домашнього улюбленця? З власником все максимально зрозуміло - це вироблення необхідної поведінки і розуміння команд. Однак собакам не знайомий термін «поведінка» і будь-які вправи для них - це спосіб отримати їжу, іншої мотивації у тварин немає.
Проведемо невелику аналогію - порівняємо тренування собаки і людини. Уявіть, що після щільного і смачного обіду вам пропонують ваш улюблений десерт, однак, щоб його отримати вам необхідно пробігти стометрівку. Це невелика відстань і цілком преодолимое, однак ви вже ситі і запропонований десерт вже не виглядає таким привабливим в ваших очах. Те ж саме відбувається і з собакою. Тренування для неї перестає бути способом отримання їжі, нехай і найулюбленішою. Саме мотивація є головною відповіддю на питання, чому не можна годувати тварин перед тренуванням.
Як годувати собаку перед тренуванням
Неправильної буде й інша крайність - відсутність повноцінного, регулярного харчування для тренує собаки. Якщо тренування відбувається вранці, рекомендується останній прийом їжі організовувати ввечері, але він повинен бути повноцінним, з урахуванням віку і маси тварини.
Якщо тренування собаки відбувається вдень або ближче до вечора, годування проводять за 3 години до початку. Даний підхід рекомендований тваринам з хорошою харчової мотивацією. Якщо такої немає, тренируемую собаку радять годувати за 5-6 годин.
Для кращої мотивації не рекомендують на тренування брати корм для собак, який тварина їсть кожен день. Зробіть вибір на користь ласощі або більш улюбленого продукту.
Як вибрати корм для тренованих собак
Отже, ми розібралися, чому не можна годувати собак безпосередньо перед дресируванням, тепер з'ясуємо, яким повинен бути раціон тварини і чим він відрізняється від звичайної схеми живлення.
- Корм для собак, які тренуються, повинен включати підвищений вміст жирів (в кількості від 20 до 22%). Якщо навантаження тривалі - не менше 35%.
- До складу корму для собак обов'язково повинен входити картінін, який являє собою амінокислоту, що сприяє трансформації і засвоєнню жирів.
- Незайвим буде включення пребіотиків і пробіотиків.
Кількість корму для собак не повинно збільшуватися. Чому не можна годувати з надлишком? Не у кожної собаки шлунково-кишковий тракт здатний впоратися з збільшенням кількості їжі, в результаті виникають проблеми. Якщо ви не впевнені, що тварина отримує достатню кількість необхідного білка і жирів, візьміть корм для собак преміум класу зі збільшеною кількістю м'яса і овочів. Такі склади максимально збалансовані і легко засвоюються.
І, звичайно ж, пам'ятайте про те, що тренування, як і харчування, повинні мати постійний графік і бути систематичними.